TERAPEUTA
Grażyna Lenard Dutczak

Nazywam się Grażyna Lenard-Dutczak. Jestem certyfikowanym, zaawansowanym terapeutą metody WHH (Whole Heart Healing), Peak States oraz terapeutą metody ustawień systemowych wg Berta Hellingera, tropicielem utrudniających życie przekonań i nawyków, osobą wspierającą  w  rozwoju osobistym, inspiratorem lepszego życia, trenerem. Uwielbiam wynajdywać skuteczne sposoby na pełniejsze, piękniejsze życie tak by nim się w pełni cieszyć. Jeśli chcesz zmienić lub polepszyć swoje życie zapraszam do współpracy.

 

Od  ponad dwudziestu lat  zajmuję się rozwojem osobistym. Uczyłam się u wielu mądrych nauczycieli m.in u Granta McFertridga, Berta HellingeraGerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Joy Manne, Nemi Nath, Fostera Perry, Colina Sissona, Vana Hofftena i wielu innych, którym bardzo jestem wdzięczna za wiedzę, doświadczenie i serce, które to zmieniły moje życie ale i też wpłynęły w konsekwencji na polepszenie jakości życia moich klientów.

 

Mam przygotowanie z zakresu pomocy psychologicznej - ukończone studia podyplomowe w tym zakresie na WSB w Poznaniu. Z wykształcenia jestem prawnikiem - przez 20 lat pracowałam w instytucjach wymiaru sprawiedliwości, ostatnio na stanowisku sędziego. Praca terapeuty jest moim świadomym wyborem i  moją pasją.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY